Mokytojų taryba

Mokytojų taryba – nuolat veikianti Gimnazijos savivaldos institucija mokytojų profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją sudaro visi Gimnazijoje dirbantys pedagoginiai darbuotojai, išskyrus Gimnazijos direktorių. Į posėdžius gali būti kviečiami kitų Gimnazijos savivaldos institucijų atstovai, susiję su nagrinėjamu klausimu, Gimnazijos direktorius.

Mokytojų tarybos pirmininkė – Dalia Rudėnienė, istorijos mokytoja metodininkė.

Sekretorė – Daiva Kildišienė, pradinio ugdymo mokytoja.

Gimnazijos  taryba

Gimnazijos taryba) yra aukščiausia Gimnazijos savivaldos institucija atstovaujanti mokiniams, mokytojams, tėvams (įtėviams, globėjams, rūpintojams) ir vietos bendruomenei. Taryba telkia Gimnazijos mokinių, mokytojų, tėvų (įtėvių, globėjų, rūpintojų) bendruomenę demokratiniam Gimnazijos valdymui, padeda kolegialiai nagrinėti ir spręsti iškilusius klausimus.

Gimnazijos tarybą sudaro:

1. Ingrida Ivanauskaitė, mokytojų atstovė, gimnazijos tarybos pirmininkė