Apie patyčias visiems sunku kalbėti, dažnai nesuprantama kodėl taip žmonės elgias,i kodėl nedraugauja, kodėl šaiposi, žemina, skaudina... Gal dėl to, kad neturi gero draugo? Ar pats nemoka būti geru draugu?   Minėdami sąmoningumo didinimo mėnesį "BE Patyčių" 2024 dalyvavome respublikinėje mokinių iniciatyvoje „Mano sėkmės istorija“, kuri skatino atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių ar kitokio skaudinimo problemą ir galimus sprendimo būdus. 5-12 kl. mokiniai per etikos ir tikybos pamokas  (mokytojos Daiva ir Vida) kalbėjosi apie patyčių skaudinimo problemas.  Parodant savo nepritarimą patyčioms mokiniai buvo kviečiami dalintis savo gerąją patirtimi, padėjusia išspręsti patyčių ar kitokio skaudinimo problemą, siekiant mažinti patyčių mastą savo aplinkoje, paskatinti kitus ieškoti galimus problemos sprendimo būdus, rašė savo mintis. Pradinių klasių mokiniai po filmuko "Nepaprastas draugas" piešė piešinius "Mano geriausias draugas". (Info ir foto soc. pedagogės Ramunės)

2024-04-02