Kovo 18-22 d. Alantos gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitės  renginiai

Informacija stende kvietė nepamiršti trečiojo Niutono dėsnio ne tik fizikos pamokose, bet ir kasdieniame gyvenime. Geriausias būdas pasinaudoti šiuo dėsniu, ką nors duoti kiekvienam savo gyvenimo kelyje sutiktam. Nebūtinai tai materialūs dalykai: galima nusišypsoti, pavaišinti arbata ar kitaip parodyti dėmesį.

Paskelbta labdaros akcija ,,PASIDALINKIME GERUMU IR PAREMKIME BEGLOBIUS GYVŪNUS“, kuri tęsis gamtos mokslų savaitės metu.

Gamtos mokslų savaitė 8-oje klasėje prasidėjo fizikos praktiniu darbu ,,Lygiagretusis laidininkų jungimas“. Mokiniai tyrė, ar pasitvirtina lygiagretaus jungimo dėsningumai, aptarė įvairių jungimų pavyzdžius. 6- tokai gamtos pamokos metu vykdė projektą ,,Nuo sėklytės iki gėlytės

Pertraukų metu fizikos kabinete mokiniai galėjo susipažinti su įdomiais fizikos prietaisais ir prisiminę vaikystę paieškoti fizikos... žaisluose. Toliau skaitykite čia.

2024-03-18-12

2024-03-18-2