Kelionė į Tärnaby

Balandžio 8-12 dienomis 5 gimnazijos mokiniai ir lydinčios mokytojos Ingrida Ivanauskaitė ir Jūratė Petrauskienė dalyvavo NordPlus Junior projekte "Combining the arts". Per kelias dienas įgyjome tiek daug patirties ir prisiminimų, kurie ilgai įstrigs galvoje. Pirmą dieną skridome lėktuvu į snieguotą ir kalnuotą Švediją, bei susipažinome su projekto partneriais, net gi spėjome susirasti draugų. Antrą dieną turėjome progą pasigaminti savus pakabukus ir įrankius, su mokyklos muzikantais kūrėme muziką, bei galėjome įsijausti ir pamatyti cirką iš arti, nors ir ne visi vietos mokiniai mokėjo anglų kalbą, tačiau visi puikiai jautėme emocijas ir daug prisijuokėme. Po spektaklio peržiūros pavyko sudalyvauti vidurvasario šventės pristatyme (Šved. Midsommar), kuriame daug šokome ir dainavome. Vakare dalyvavome teatro, dramos ir komunikacijos užsiėmimuose. Skaitykite toliau...

2024-04-02 švedija