Lapkričio 20 d. civilinės saugos ekspertai surengė interaktyvius mokymus I-IV kl. mokiniams, kaip elgtis įvairių grėsmių atvejais. Renginio metu papasakojo, kokiu būdu bus pranešama apie įvykusią stichinę nelaimę, kaip girdėsime perspėjimo sirenas, kur yra artimiausi kolektyvinės priedangos statiniai, į kuriuos iš savo įprastos aplinkos (namų ar mokyklos), gali tekti evakuotis. Pademonstravo išvykimo krepšį ir jame esančius daiktus. Vėliau vyko viktorina. Teisingai atsakę į klausimus, mokiniai buvo apdovanoti naudingais daiktais. Renginio pabaigoje, užsidėję virtualios tikrovės akinius, mokiniai pateko į namų aplinką, kurioje per labai trumpą laiką turėjo susigaudyti, ką turi daryti, naudodami žinias, kurias įgijo paskaitos ir viktorinos metu bei pristatinėjant išvykimo krepšį.

2023-11-22