Lapkričio 16 d. minima tarptautinė TOLERANCIJOS diena. Šią savaitę gimnazijoje per pamokas vyko pilietinės iniciatyvos ,,Tolerancijos žibintas", pokalbiai ir kūrybinės veiklos, kurių metu mokiniai kūrė šviesos žibintus, nešančius gėrį ir pakantumą, įveikiančius blogį. Dailės mokytoja Rūta su vyresniais moksleiviais taip pat prisijungė prie žibintų akcijos.

Suginčių skyriaus mokiniai su klasių auklėtojomis, etikos mokytoja Daiva Umbrasiene, socialine pedagoge Ramune Gecevičiene diskutavo, ar visada esame tolerantiški kitaip atrodančiam, kitaip mąstančiam, ar su visais mus supančiais žmonėmis elgiamės pagarbiai. (Foto ir info soc.pedagogės Ramunės Gecevičienės, mokytojos Valdos Ruzgienės bei mokytojo padėjėjos Vilmos).

2023-11-19