Vasario 5-12 dienomis grupė Alantos gimnazijos mokinių išvyko į Islandiją. Mokiniai  dalyvauja  Erazmus plus projekte "Food and culture".

Išvykos dienoraštis

(Info ir Foto mokytojos Ingridos)

PENKTA DIENA. Pasidaliję į grupes leidomės į linksmų užduočių pilną orientacinį žaidimą, šokome diskotekoje ant ledo bei reflektavome apie savaitės veiklas. Atsisveikinome ir susitarėme susitikti Lietuvoje.

2023-02-3 2

KETVIRTA DIENA. Šiandien išbandėme kalnų slidinėjimą, dalyvavome mėgėjiškame smiginio turnyre, ragavome tradiciškai keptos avienos, dainavome karaoke ir šokome, o svarbiausia ,,pagavome" šiaurės pašvaistę.

2023-02-3 1

TREČIA DIENA. Keliavome prie krioklio, aplankėme karštųjų srovių slėnelį, pavaikščiojome po lavos kalnelius.

2023-02-3

ANTRA DIENA. Aplankėme vietos gaisrininkų komandą, drąsiausi išbandė jų darbo kasdienybę. Vėliau daug bendravome kartu su islandais, buvome baseine, valgėme picas, skanavome karštą kakavą, kuria pavaišino vietinės mergaitės, dalyvaujančios projekte, mama bei reflektavome.

2023-02-2

PIRMA DIENA. Nuvykome į partnerių miestą Akureyri. Pamatėme didžiąją Islandijos dalį. Susitikome su draugais. Pristatėme savo šalį, kraštą ir mokyklą. Pasiklausėme jų pristatymų.

2023-02-1