Šiandien fizikos pamokos vyko kitaip. Į gimnaziją pasikvietėme fizikos ir inžinerijos laboratoriją – STEAM iš Utenos. Sužinojome parasparnių skraidymo paslapčių, bandėme iš popieriaus pasigaminti suktukus. 7-8 klasių mokiniai pasinėrė į optikos pasaulį: skaidė baltą šviesą, stebėjo kaip sklinda šviesos spindulys skirtingose aplinkose, maišė spalvas su spalvotais filtrais, tyrinėjo lazerio spindulio kelią veidrodžių karalystėje. I-III g klasių mokiniai projektavo namus, analizavo šiuolaikinio namo šiluminę varžą, aiškinosi nuo ko priklauso kūno šiluminė savitoji talpa. Termovizoriaus pagalba įsitikino, kuri namo dalis labiausiai praleidžia šilumą, kurią namo dalį šiltinti tikslingiausia. Tariame nuoširdų AČIŪ Utenos STEAM fizikos ir inžinerijos laboratorijos metodininkui Tumui Navickui, kuris nuo pat ryto savo patirtimi ir žiniomis dalinosi su gimnazijos mokiniais. (Info - mokytojos Aldonos Zenevičienės, foto - mokytojos Ingridos bei Ig klasės mokinių Augustino ir Evaldo).

BeFunky-collage 06-03