Gruodžio 13 d. IVg klasės gimnazistai dalyvavo baigiamajame projekto „Mūsų daug- Lietuva viena“ etape, kuris vyko Vilniaus „Laisvės“ gimnazijoje. Įvadinėje programoje dalyvavo svečias iš agentūros „Faktum“ Vytautas Navaitis, kuris papasakojo apie Lietuvos moksleivių pasiektus rekordus. Po to vieni moksleiviai dalyvavo protų mūšyje, kiti žaidė mini golfą sporto salėje.

Po pietų kiekviena mokykla turėjo pristatyti savo regiono programą: dainą, šokį, papročius. Alantiškiai Andrius ir Simona skaitė ištrauką iš D. Drazdausko apsakymo „Mana upela“ (Mano upelė). Jaunimo šokių kolektyvo šokis „Šelmių polka“ sulaukė audringų aplodismentų ir ovacijų.

Po apdovanojimų ir saldžių vaišių išsiskyrėme, pažadėdami susitikti su naujais draugais, su kuriais susipažinome projekto dėka. Nuoširdi padėka „Laisvės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojai mūsų mokyklos auklėtinei Jolantai Gutauskaitei- Janulevičienei už kvietimą dalyvauti projekte ir nuoširdų priėmimą.

Projekto koordinatorius H.Danišauskas

2018-12-13-1proj