Alantos gimnazijoje vyko literatūrinė kompozicija ,,Tegu žodžiai suteikia viltį”. Jos posmai apie žodžius, tartus iš širdies, kartais šildančius tarsi saulė, kartais skaudžiai žeidžiančius, pasidalinamus tarsi duona, skambėjo salėje kaip raginimas tikėti žodžio, atgimstančio pavasario galia.

Eilėraščius skaitė Jurgita Satkūnaitė, Fausta Michnevičiūtė, Laura Lasytė, Andrius Krivičius, Ugnė Katinaitė, Akvilė Pusvaškytė, Ovidijus Raifa, Domantė Ilonytė, Sibilė Machaveckaitė, Ernestas Keblas, Modesta Navickaitė, Karolina Urbonaitė, Monika Pivoraitė, Gabija Matulionytė, Martynas Žvinys, Mantas Navikas. Gausiam skaitovų būriui padėjo dainuojančios merginos Viktorija Šimėnaitė, Živilė Vilutytė, Simona Nicole Baltrušaitis, muzikos įrašais ir skaidrėmis rūpinosi Jaunius Augulis.

Kompozicijos pabaigoje dalyvavo ir žiūrovai – jie irgi svarstė, kas yra tas pavasario šviesos blyksnis – laimė, kaip ją išsaugoti. Radę nemažai atsakymų, pasidalino su visais.

Lietuvių kalbos mokytojos

BeFunky 2018-04-17