2018-03-27-1Kovo 19-23 dienomis Alantos gimnazijoje vyko "Savaitė be patyčių“. Mokiniai šią savaitę galėjo reikšti-parašyti - savo jausmus stende ,,Kaip tu jautiesi šiandien?". Gerą nuotaiką ir šypsenas skatinome dalintis pranešimu "Griebk ir dalinkis" . Po užrašu kabėjo geras emocijas atspindintys paveikslėliai, kuriuos tereikėjo nusiplėšti ir pasidalinti su draugais. Klasės dalyvavo Molėtų rajone vykusiame plakatų konkurse „Patyčioms NE!“. Nupiešti plakatai ne tik dalyvavo konkurse, bet ir papuošė mokyklos koridorius.

Šią savaitę mokinių savivaldos nariai pirmų-septintų klasių mokiniams organizavo pokalbius apie savijautą mokykloje, apie dalykus, kurie daro juos laimingus arba liūdina, apie patiriamas patyčias. Pokalbiai buvo labai prasmingi, nes mokiniai suprato, kad jie mums rūpi, stengėmės juos išklausyti, suprasti, skatinome nebijoti būti atvirus ir pasitikėti savimi. Pokalbius su aštuntų - dvyliktų klasių mokiniais vedė gimnazijos direktorė Dalia Skebienė. Klasėse vyko ,,Direktorės valanda", kurios metu kalbėta apie elgesį mokykloje, pokyčius, mokiniai galėjo išsakyti savo pastebėjimus.

Trečiadienį visi gimnazijos mokiniai rinkosi smagiai nuotraukai - sustojo į vieną bendrą širdį. Ketvirtadienį vyko ,,Žaidimų diena". Jos metu buvo stiprinamas tarpusavio ryšys tarp gimnazijos moksleivių ir mokytasi bendruomeniškumo. Paskutinę savaitės dieną galėjome klausytis muzikos, šokti ir mėgautis penktadieniu! Visi, parašę, kaip jaučiasi, galėjo vaišintis karšta arbata ir draugystės sausainukais! Tikimės, kad geri veiksmai ir nuotaika lydės kasdien ir šiltos emocijos mokykloje tvyros ne savaitę, o visus metus!

Fausta Michnevičiūtė, IIg kl.