Alantos gimnazija paminėjo Lietuvos šimtmetį

Vasario 16 d. Alantos gimnazija kartu su Alantos bendruomene paminėjo valstybės atkūrimo šimtmetį.

Nuo pat ryto šventiškai papuoštoje gimnazijoje vyko įvairūs renginiai, skirti Lietuvos jubiliejiniam gimtadieniui. Pradinukai skaitė eiles apie Lietuvą, dalyvavo protų mūšyje „Ką aš žinau apie Lietuvą“. Vyresnių klasių mokiniai kartu su auklėtojais kūrė padėkas Lietuvai.  Vyko akcija "Pasimatuok signataro kėdę". Mokiniai galėjo atsisėsti į simbolinę signataro kėdę, nusifotografuoti.  Apie Lietuvos nepriklausomybės akto signatarus daugiau sužinoti buvo siūloma išmaniaisiais telefonais skenuojant QR kodus, kuriuos ruošė patys mokiniai.

Po šv. Mišių, visa Alantos bendruomenė rinkosi į gimnazijos aktų salę. Čia vyko šventinis koncertas. Alantos bendruomenę su švente sveikino Alantos seniūnas A.Užubalis, parapijos klebonas S.Sudentas. Dainavo gimnazijos merginų vokalinis ansamblis, choras „Alantiškiai“, šoko jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas, grojo kapela, eiles skaitė jaunieji skaitovai -pradinukai. Buvo parodytas mokinių kurtas filmukas „Ačiū Lietuvai“.

Skambant bažnyčios varpams Alantos centrinėje aikštėje visi giedojome gražiausią šimtmečio dainą "Lietuva brangi".

Šventės akimirkos

vasario 18