Lapkričio 25 d. per Lietuvos mokyklas ir bibliotekas nuvilnijo „Šimtmečio programavimo valanda”. Pirmą kartą joje dalyvavo, tiesa negausiai, ir mūsų gimnazijos mokiniai: Karolis, Augustinas, Monika, Martynas, Domantė.

„Šimtmečio programavimo valanda” – tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka vaikams, kurie vienu metu sprendžia Lietuvos istorijos ir programavimo rebusus. Šiemet, siekiant paminėti Valstybės šimtmetį, vaikams buvo parengtos su Lietuvos šimtmečio svarbiausiais įvykiais ir herojais susijusios užduotys. Mokiniai turėjo padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą, baseine aplenkti Rūtą Meilutytę, atkartoti Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą, sukurti tautinį šokį, rasti ir sudėlioti V.Adamkaus laimėjimus ir kt.

Užduotys mokiniams labai patiko, nepasirodė sunkios ir visi sėkmingai jas atliko. Bibliotekininkė Jūratė visus dalyvius apdovanojo specialiais šimtmečio programavimo valandos lipdukais.

IMG 20171125 124656

IMG 20171125 124745