Naujienos

Kovo 24 d. Širvintose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso finalinės varžybos. Teisę žaisti finalinėse varžybose buvo išsikovojusios Alantos gimnazijos aštuntokės Akvilė Pusvaškytė, Ugnė Katinaitė ir Raminta Čereškaitė. Po įtemptų kovų alantiškės nusileido tik Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovkio pagrindinės mokyklos komandai ir iškovojo Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2001m. g. ir jaun.) stalo teniso varžybų sidabrą. Po komandinių varžybų vyko ir asmeninės varžybos.  Asmeninėse varžybose mažajame finale Akvilė Pusvaškytė nugalėjo Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos atstovę ir iškovojo bronzos medalį.

Visos trys mergaitės yra iš Balninkų miestelio ir stalo teniso žaidimo pagrindų jas išmokė trenerė Aldona Skarulienė.