Skatinant mokinių domėjimąsi STEAM dalykais kovo 17 d. I-IV klasių gimnazistams vyko netradicinės gamtos mokslų pamokos. Paskaitas skaitė ir praktinius užsiėmimus vedė VDU dėstytojai. Prof. R.Daugelavičius svarstė, ar tikrai mums bus geriau, jei žus milijonai bakterijų. Doc. R.Žūkienė kalbėjo apie nanodalelių taikymą medicinoje, kosmetikoje, pramonėje. Prof S.Šatkauskas aiškino, kaip suprasti žmogaus smegenų kalbą. Praktikos darbus vedė dokt. K.Morkutė tema „Išoriniai parazitai – jų įvairovė ir galimi pavojai“ ir dr.  V.Vaitkevičienė – „Spalvotieji metalų junginiai: magiškoji chemija“. Plačiau skaitykite čia.

Dėkojame dėstytojams ir džiaugiamės, kad užsiėmimuose  dalyvavo daug smalsių ir žingeidžių gimnazistų.

VDU1  Vdu2

VDU7