Projektas „Turizmo kūrybinės dirbtuvės" tęsiasi

Šį kartą 8 kl. ir I g kl. mokiniai tapo gidais ir pristatė Alantos krašto istoriją gimnazijos svečiams – Giedraičių gimnazijos mokiniams.  Aštuntokės Simona, Gabrelija ir Luknė papasakojo apie mokyklos, miestelio, Alantos žydų istoriją bei Alantos Šv. Jokūbo bažnyčią. I g kl. mokiniai Abija, Karina, Kajus pristatė Alantos krašto šviesuolius ir jų nuopelnus – tai M. Šeduikį, J. Gaidį-Gaidamavičių, T. Matulionį. Giedraičių gimnazistai, susipažindami su mokyklos muziejumi ir istorija, žaidė žaidimą "Pabėgimas iš muziejaus". Po to visi aplankėme Alantos dvarą, ieškojome paslėpto lobio. Kelionę baigėme prie Valiulio akmens, klausydami Simonos skaitomų legendų apie paslėptus lobius po šiuo akmeniu. (Foto ir info istorijos mokytojos D.Rudėnienės)

BeFunky-collage2022-10-21