Gruodžio 16 d. mūsų gimnazijoje lankėsi VGTU dėstytojas doc. dr. Gintautas Ambrasas. Svečias susitiko su abiturientais ir patarė, kaip sėkmingai planuoti karjerą baigus mokykla. Abiturientai buvo supažindinti su profesijų įvairove ir profesijos pasirinkimo keliais ir būdais. Moksleiviams buvo pristatytos su VGTU studijų programos ir stojimo reikalavimai.

Po susitikimo su abiturientais svečias pakvietė dalyvauti tiltų iš makaronų statybose. Dėstytojas išsamiai paaiškino mokiniams, kokios yra taisyklės ir reikalavimai tiltams, kaip juos sėkmingai pastatyti. Norinčių atsirado nemažai, buvo sudarytos 5 komandos po 4-5 narius iš skirtingų klasių, pradedant šeštokais ir baigiant IIIg klasės gimnazistais. Geriausiai sekėsi antrai komandai, kurią sudarė Viltė Uščiauskaitė (Ig), Adrija Kulikauskaitė (Ig), Vainius Uščiauskas (IIIg) ir Vėjūnas Bulkevičius (IIg). Jų tiltas išlaikė 3 kg. svorį. Vaikams labai patiko šis konkursas, visi gavo prizus ir išreiškė norą dar kartą dalyvauti tiltų iš makaronų statybose.

BeFunky-collage