Alantos gimnazistų komanda dalyvavo kalėdinėje LJA eXpo

Alantos gimnazijos IIg kl. penki mokiniai dalyvauja Lietuvos Junior Achievement – antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programoje. Rugsėjo pradžioje susikūrė mokinių mokomoji bendrovė "AJK", pagal bendruomenės apklausos poreikį pasiūliusi paslaugą: bendruomenei ir jaunimui organizuoti kino vakarus.

Aktyviausi jaunosios bendrovės mokiniai: Karolis Jankauskas, Monika Pivoraitė ir Erika Duchnevičiūtė registravosi ir buvo atrinkti dalyvauti bei pristatyti savo kuriamo verslo idėją kalėdinėje mugėje „Kalėdos grįžta: eXpo 2021“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje gruodžio 11 dieną. Dalyviai mugėje susipažino su kitomis Lietuvoje susikūrusiomis jaunosiomis bendrovėmis, jų idėjomis, pasidalino savo kuriamo verslo patirtimis ir iššūkiais su vertintojais, mentoriais, verslo atstovais. Džiaugiamės, kad iš 130 dalyvavusių jaunųjų bendrovių buvome įvertinti ir pelnėme apdovanojimą, įsteigtą TRINITI Jurex advokatų profesinės bendrijos "ORIGINALIAUSIA IDĖJA".

Ramunė Gecevičienė, mokinių mokomosios bendrovės koordinatorė

Alantos komanda