"Laisvės bangos" istorijos pamoka 7-8 kl. mokiniams

Spalio 8 d.  7 kl. ir 8 kl mokiniai dalyvavo  LRT televizijos  rodytoje „Laisvės bangos“ istorijos pamokoje  apie istorinį laikotarpį, kai atsikūrė  Lietuvos kariuomenė. Pamokoje kalbėjo  Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto karo istorikas dr. Kęstutis Kilinskas. Apie Sausio 13-osios įvykius ir savanorius gynėjus, davusius pradžią Lietuvos kariuomenei, pasakojo Lietuvos kariuomenės atsargos majoras Albertas Daugirdas. Šiandien kariuomenei keliamas užduotis ir pasiruošimą joms pristatė Lietuvos kariuomenės leitenantė Greta Ščajevaitė. Apie kiekvieno piliečio pareigą ir teisę stiprinti Lietuvą ir rūpintis jo saugumu ir gynybą kalbėjo visuomenininkas, prodiuseris, šaulys Edmundas Jakilaitis.

„Laisvės bangos“ pamokose mokytojus atstojo istorikas Robertas Petrauskas ir muzikos atlikėja bei kompozitorė Raminta Naujanytė-Bjelle.

Istorijos mokytoja D. Rudėnienė

BeFunky-collage 5