Rugsėjo pirmąją į Mokslo ir žinių šventę susirinko Alantos gimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Šventės vedėjai dvyliktokai linkėjo visiems veržlumo, pasitikėjimo ir pažinimo džiaugsmo. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė D. Skebienė. Ji priminė gimnazijos priesaiką: „Tegul mūsų žodžiai ir darbai liudija norą augti ir tobulėti, pagarbą savam kraštui ir tradicijoms, atvirumą pasauliui ir naujovėms. Tegul mūsų Gimnazijoje gyvena Mokslas, Draugystė, Tolerancija, Atsakomybė, Pagarba. Tegul skamba vaikų juokas.“ Alantiškių gimnazijos bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia sveikino Molėtų rajono savivaldybės vicemerė V. Saugūnienė, ji dovanų pirmokams įteikė „Vaiko konstituciją“. Po šventės visi mokiniai su klasių auklėtojais sugrįžo į klases, į pirmąją pamoką.

BeFunky-collage (5)