ALANTOS GIMNAZIJA SKELBIA KANDIDATŲ ATRANKĄ (2021 m. liepos 5 d.)

Į MOKYTOJO PADĖJĖJO PAREIGAS

Pareigybė – mokytojo padėjėjas.

Pareigybės lygis – C.

Darbo krūvis – 1 etatas.

Darbo sutartis – terminuota nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. (yra galimybė pratęsti darbo sutartį)

Darbo pobūdis – pagalba mokytojui dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais pagal pagalbos teikimo tvarkaraštį ir  pagalba vykdant kitas ugdymo proceso veiklas.

Privalumas ­– darbo mokykloje patirtis, aukštesnis nei vidurinis išsilavinimas.

Darbo apmokėjimas – pareiginio atlyginimo dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.

Pretendentai atrankai pateikia šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

gyvenimo aprašymą CV;

Dokumentai priimami iki 2021 m. liepos 1 d. darbo dienomis, adresu: Kraujelio g. 3,  Alanta., Molėtų r. arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai ar siunčia elektroniniu paštu.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis su pirminius reikalavimus atitinkančiais kandidatais. Kvietimas pokalbiui bus išsiųstas 2021 m. liepos 2 d. kandidato elektroninio pašto adresu.