Spalio 8 d. Alantos gimnazijoje vyko edukacinis renginys „Valstybė – tai aš“, kuriame dalyvavo visų klasių mokiniai.

Edukacijos metu skirtingo amžiaus mokiniams buvo pristatyta mokslą, meną ir šiuolaikines technologijas sujungusi Tautiškos giesmės“ instaliacija, susidedanti iš Lietuvos Respublikos himno, išreikšto pirmą kartą pasaulio istorijoje nuausta garso analizės juosta bei lazerio iliuminacija, ir darniai susiliejanti į garso, vaizdo bei judesio sinchroninę sistemą.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, žaidė žaidimus, aprėpiančius istorijos, muzikos, fizikos, kalbos, etikos, gamtos pažinimo, dailės, informacinių technologijų, meilės savajam kraštui ir savęs pažinimo pasaulius.

Edukaciją vedė poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas, baigęs skulptūros, fizikos, lietuvių filologijos, literatūrologijos, kultūros vadybos ir politikos studijas, taip pat kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus.

BeFunky-collage 1