INFORMACIJA ALANTOS GIMNAZIJOS TĖVAMS DĖL UGDYMO PROCESO NUOTOLINIU BŪDU ORGANIZAVIMO

Nuo 2020 metų kovo 30 dienos Gimnazijos mokiniai mokysis nuotoliniu būdu. Pirmąją nuotolinio mokymo(si) savaitę, nuo kovo 30 iki balandžio 3 dienos, mokiniams bus  ribojamas užduočių skyrimas ir mokymosi krūvis, pagrindinis dėmesys skiriamas mokinių ir mokytojų komunikacijai ir virtualių mokymosi aplinkų įsisavinimui.

1. Pagrindinė su mokymu(si) susijusi informacija bus pateikiama per el. dienyną TAMO.
  2. TAMO pamokos pildomos pagal pastovų tvarkaraštį.
  3. 1-4 kl. mokytojai iki 9 val., o 5-12 kl. dalykų mokytojai iki 10 val. TAMO dienyne patalpins visą reikalingą tos dienos pamokų informaciją:
    • nurodys pamokos temą, parašys ką mokiniai turi išmokti.
    • nurodys kur bus galima rasti pamokos teorinę medžiagą (pvz.: vadovėlyje, TAMO laiške , el. pašte ir kt.)
    • nurodys kokias užduotis turi atlikti mokinys ir kur tas užduotis rasti (pvz.: vadovėlyje, pratybose, bus atsiųstos per TAMO laišku, el. paštu ir kt.)
    • nurodys iki kurios dienos atsiųsti atliktas užduotis.
  4. 1-4 kl. mokytojai konsultuos mokinius darbo dienomis nuo 9 val. iki 15 val.
  5. 5-12 mokytojai konsultuos mokinius nuo 10 val. iki 15 val. tomis dienomis, kai turi pamokas.
  6. Mokiniai namuose mokosi pagal savo sudarytą dienotvarkę.
  7. Padėkite savo vaikui susiplanuoti dienotvarkę ir motyvuokite jį atlikti paskirtas užduotis laiku.
  8. Pradinių klasių mokiniams padėkite prisijungti prie virtualių mokymosi aplinkų, atlikti mokytojų pateiktas užduotis ir laiku išsiųsti jas nurodytu adresu.
  9. Jei vaikas susirgo ar turi sveikatos sutrikimų, pirmąją ligos dieną informuokite klasės vadovą.
  10. Mokinių pažanga ir pasiekimai vertinami pagal Bendrosiose programose aprašytus pasiekimus. Vertinant mokinių pasiekimus ir pažangą, taikomas formuojamasis, diagnostinis, kaupiamasis ir apibendrinamasis vertinimas.
  11. Dėl pastebėtų ar vaiko patiriamų patyčių internete informuokite Gimnazijos socialinę pedagogę.
  12. Dėl vaikų savijautos ir elgesio (nerimo, baimių, streso) kreipkitės į Gimnazijos psichologę arba į „Tėvų liniją“  www.tevulinija.lt. Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu darbo dienomis 11.00 - 13.00 val. ir 17.00 - 21.00 val., tel. 8 800 90012.
  13. Susidūrus su nuotolinio mokymo problemomis informuokite administraciją ir kartu ieškokime problemų sprendimo.
  14. Rūpinkitės savo vaikų IT priemonių sklandžiu veikimu ir palaikykite grįžtamąjį ryšį su klasės vadovu, mokytojais.

Informacija ir pagalba teikiama:

Psichologė Leonida Andrijauskienė, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 8 610 35362;

Socialinė pedagogė Ramunė Gecevičienė, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 8 616 27324;

Specialioji pedagogė Danutė Kavoliūnienė, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 698 02847;

Jeigu kyla sunkumų jungiantis prie TAMO, kreipkitės į pavaduotoją ugdymui Zitą Rinkūnienę, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 8 676 30234.

Patarimai tėvams, mokytojams, mokiniams kaip mokytis nuotoliniu būdu: