Kovo 11-osios  paminėjimas gimnazijoje

BeFunky-collage 19

Mokinių Taryba pakvietė pasipuošti mokyklos bendruomenės narius tautinėmis spalvomis, nusifotografuoti prie sukurtos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui paminėti sienelės, nuotraukomis pasidalinti socialiniuose tinkluose su draugais, bei išrinkti įdomiausiai, patraukliausiai nusifotografavusią klasę.

I-III kl. mokiniai aktų salėje žiūrėjo ir aptarė dokumentinį filmą „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, pasakojantį apie tai, kaip muzikos grupė „Antis“ tapo Dainuojančios Revoliucijos vėliavneše ir masiniu reiškiniu, įtraukusiu tautą į kovą už laisvę. 5-8 klasių mokiniai kūrė stendinius pranešimus, kuriuose pasidžiaugė Lietuvos valstybės ir jos piliečių laimėjimais per 30 Nepriklausomybės metų.

Antradienį iš ryto mokyklos bendruomenė Nepriklausomybės atkūrimo dieną pradėjo minėti kartu sugiedodami V. Kudirkos „Tautinę giesmę“, o gerą nuotaiką sukūrė pradinukų pasveikinimas Lietuvai. I-IV kl. mokiniai savo žinias apie Lietuvos valstybę pademonstravo protų kovose, o 5-8 klasių mokiniai savo jėgą, ištvermę išbandė sportinėse varžybose. Kad mokyklos bendruomenė geriau suprastų Lietuvos kelią į laisvę, buvo paruošti stendai „7 Nepriklausomybės žingsniai“.

Istorijos mokytoja Dalia Rudėnienė