Vasario 19-21 d. Alantos gimnazijos mokytojai, įgyvendinantys Nordplus Junior 2019 projektą „My classroom is the whole World“ (Mano klasė – visas pasaulis), lankėsi Vääna-Jõesuu Kool mokykloje Estijoje. Ši mokykla įsikūrusi buvusioje pionierių stovykloje, pušyne. Pastatas modernus, pastatytas prieš 6 metus. Klasės aprūpintos naujausia įranga, informacinėmis technologijomis. Vaikams sukurtos puikios sąlygos mokymuisi, bet už išmokimą atsakingi patys mokiniai bei jų tėveliai. Mokykla garantuoja kokybišką mokymą. Ši mokykla-mūsų partnerė turi išskirtinumą – 45 min. pertrauką lauke. Nesvarbu koks oras, visi mokiniai laiką leidžia ore, judėdami, žaisdami.

Stebint savo kolegų pamokas matėme kūrybiškai naudojamus įvairius aktyviuosius mokymo metodus, dalyvavome Estijos nepriklausomybės 102 metinėms skirtame renginyje, kalbėjomės apie ugdymo problemas ir galimus sprendimus, planavome mokinių vizitus į Estiją ir Lietuvą.

Projekto dalyvė, gimnazijos direktorė Dalia Skebienė

BeFunky-collage 15