Valstybės atkūrimo diena gimnazijoje pradėta minėti netradicine I-IVg klasių mokiniams skirta istorijos pamoka, kurios metu Seimo narys Paulius Saudargas ir Goda Krukauskienė pristatė knygą „Kalinio riba“ ir trumpametražinį filmą apie GULAGO sistemą išgyvenusius žmones.

Akcijos „Erdvės Lietuvai“ metu 8-9 kl. mokiniai papuošė trispalvėmis juostelėmis mokyklos skverą. 6 klasės mokiniai ir Mokinių Tarybos nariai sukūrė erdvę papuoštą trispalvėmis širdelėmis, skirtą daryti asmenukes, įamžinant valstybės atkūrimo paminėjimo dieną gimnazijoje.

5 klasės mokiniai pasveikino Lietuvą iššaudami trispalvį konfeti, kurį sukūrė Simona B.

Kita erdvė, kuri traukė mokinių dėmesį, buvo gimnazijos foje, kur TV ekrane skriejo informacija apie Nepriklausomybės akto signatarus, o dailės mokyklėlės mokinių sukurtos lėlės visus sveikino su trispalvėmis rankose.

Sekmadienį Valstybės atkūrimo šventė persikėlė kitas erdves - Alantos bažnyčią, kur buvo aukojamos mišios už Lietuvą ir jos žmones, ir gimnazijos aktų salę, kur mokiniai kartu su Alantos kaimo bendruomenės saviveiklininkais skambia muzika, dainomis ir eilėraščiais sveikino Lietuvą.

Istorijos mokytoja Dalia Rudėnienė

BeFunky-collage 14