Naujienos

 

Birželio 20 d. vaikai susitiko su Girvydu Duobliu ir Gabrieliumi Liaudansku - Svaru. 

21 d. (antradienį) ryte sulaukėme svečių iš Utenos visuomenės sveikatos centro. Specialistės pravedė viktoriną vaikams sveikos gyvensenos tema, mokė pirminės pagalbos, saugaus elgesio įgūdžių.

Po pietų stovyklautojai patraukė link Molėtų. Aplankėme Mindūnų apžvalgos bokštą, pasidairėme po ežerų kraštą ir nusprendėm dar aplankyti Molėtų viešąją biblioteką, susipažinti su naujai įsigytomis technologinėmis priemonėmis. Oi kaip įdomu buvo pažaisti interaktyvius žaidimus ir planšetes išbandyti!!!
 
Trečią dieną išvykome po žemaitiją pasidairyti. Aplankę Kryžių kalną užsukome į Naisius. Dėkojame vairuotojui Aidui už saugią kelionę,  Naisių kultūros centro savanoriams pravedusiems ekskursiją ir Žirgyno darbuotojams už saugų pasijodinėjimą "žemaitukais".  
 
Ketvirtą dieną stovyklautojai puodeliavo su Nomeda Marčėnaite. Puiki nuotaika ir geri įspūdžiai atsispindėjo pačių stovyklautojų sukurtuose piešiniuose ant puodelių.Po pietų dar pasidarbavome mokyklos aplinkoje, kad visiems jaukiau ir smagiau būtų!
 
Penktoji diena stovyklautojams buvo kūrybinė - meno diena. Labai gera buvo dėlioti kriauklytes, akmenukus, smėliuką ir kt. įvairias medžiagas ant stiklo indų. Už lango lauke lijo, o mes kūrėme smėlėtus krantus. Rezultatas tikrai stulbinantis - puikios dekoratyvinės lėkštės rugsėjį primins jūrą, saulę, ežerus ir puikius vasaros prisiminimus. Ačiū dailės mokytojai Eglei Agintei už idėjas bei savanorišką pagalbą stovyklos veiklose.
 
Šeštoji diena stovyklautojams buvo labai įdomi ir įspūdinga: pažintinė ekskursija į Mindūnų muziejų ir Paukščių kaimą Ignalinos rajone. Mindūnuose susipažinome su įvairių gyvūnų rūšimis iš Afrikos, Amerikos ir kt.šalių, etnografine kaimo sodyba ir žvejo istoriniais bei šiandienos reikmenimis, pasiekimais. Na o Paukščių kaime (Cijonų km.) išgirdome įvairių pasakojimų apie naminius auginamus paukščius, jų stebuklingą galią žmogui, pamatėme daug rūšių paukščių ir gyvūnų, auginamų šeimininkų Laimos ir Rimo. Jų pasakojimai ir meilė gyvūnams užbūrė, įkvėpė mus mylėti gyvūnėlius ir netgi pasėjo norą auginti namuose kuo daugiau įvairių paukščių, triušių ir kt. augintinių.
 
Ramunė Gecevičienė

 

Visos teisės saugomos © Alantos Gimnazija 2013