Baigėsi mokslo metai. Birželio 3 d. vasaros atostogas pasitinka 6-III g kl. mokiniai. Pradinukai ir penktokai jau džiaugiasi nerūpestingomis, be pamokų, knygų, namų darbų dienomis.

Labai gerais įvertinimais mokslo metus baigė 17 mokinių (9 %) . Direktorės įsakymu skirtos padėkos už labai gerą mokymąsi:

Gabrelijai Aniukštytei, 1 kl.;

Simonai Bareikytei, 1 kl.;

Luknei Augulytei, 1 kl.;

Žemynai Ažubalytei, 1 kl.;

Kajui Duchnevičiui, 2 kl.;

Viltei Užčiauskaitei, 3 kl.;

Adrijai Kazlauskaitei, 3 kl;

Elijui Mameniškiui, 3 kl.;

Vidmantei Viburytei , 6 kl.;

Dovydui Meškuočiui, 6 kl.;

Jurgitai Satkūnaitei, 8 kl;

Faustai Michnevičiūtei, 8 kl.;

Karolinai Urbonaitei, 8 kl.;

Emilijai Aliukonytei, Ig kl.;

Monikai Zimkaitei, I g kl.;

Viktorijai Šimėnaitei, II g kl.;

Dovilei Kavaliauskaitei III g kl.

Mokslo metų pabaigos šventėse direktorė D.Skebienė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus, II g kl. mokiniams - pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus, 8 kl. mokiniams – pažymėjimus, kad baigė pagrindinio ugdymo I pakopą. Mokiniai gavo padėkas ne tik  už labai gerą mokymąsi, bet ir aktyvią veiklą gimnazijos mokinių taryboje, kūrybiškumą rengiant mokyklos laikraštį, video reportažus, puikius šokius, sporto pasiekimus ir kt.

Direktorė linkėjo visiems saugių, saulėtų, turiningų atostogų.

Pavaduotoja ugdymui